fbpx

Świąteczne spotkania firmowe

Święta to dla nas przede wszystkim czas spotkań – tych z rodziną i bliskimi, ale także ze współpracownikami, czy Klientami. Niezależnie, czy planujecie duży firmowy bankiet czy kameralną kolację w gronie najbliższych współpracowników, Kocharz może towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym czasie!

Co w menu? W tym roku również nie mogło zabraknąć najlepszych lokalnych produktów od naszych zaufanych dostawców. Przygotujemy dla Was ręcznie lepione pierogi, konfitowaną kaczkę w sosie mandarynkowym, czy oryginalne Matjasy w kilku odsłonach.

Firmową wigilię możemy też przygotować w różnych odsłonach – w formie kolacji serwowanej, ciepłego i/lub zimnego bufetu czy koktajlu z przekąskami fingerfood. Na mniej formalne spotkania możemy zapewnić samo jedzenie z dowozem do biura.

 

Zestawy prezentowe dla pracowników, Klientów i partnerów biznesowych

Każdy zestaw świąteczny to połączenie ręcznie robionych przetworów Kocharz z produktami tworzonymi przez zaprzyjaźnione firmy. Najważniejsza jest dla nas jakość produktu, dlatego do współpracy zaprosiliśmy najlepszych w swoim fachu.

Na życzenie firmy możemy przygotować dowolną kombinacją przetworów, win i pozostałych produktów. Chętnie stworzymy też spersonalizowane etykiety i opakowania. Możemy również przygotować zestawy pod konkretny budżet.

Każdy z zestawów możemy zapakować w elegancką drewnianą skrzynkę lub ekologiczne kartonowe opakowanie.

Porozmawiajmy!

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz obsługi cateringowej? A może zainteresowały Cię nasze przetwory? Napisz do nas!