fbpx

Kelner eventowy

Szukamy osób, która dołączą do naszego zespołu eventowego! Obsługujemy eventy firmowe w biurach naszych Klientów we Wrocławiu, a także większe imprezy na terenie całego Dolnego Śląska i okolic.

Obowiązki:

  • Obsługa Gości podczas organizowanych przez nas eventów.
  • Przygotowywanie sali na event – nakrywania stołów i bufetów, prasowanie obrusów, polerowanie sztućców, itd.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego.
  • Dyspozycyjność w weekendy, głównie w sezonie letnim. Poza sezonem letnim eventy odbywają się w dni powszednie.
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach nocnych / nieregularnych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży eventowej lub gastronomicznej.
  • Znajomość j. angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Status studenta.

Oferujemy:

  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb / dyspozycyjności – od 20 h do 160 h w miesiącu.
  • Posiłki pracownicze.
  • Wyjścia integracyjne.

Warunki zatrudnienia:

  • Stawka od 25 zł netto / h, w zależności od doświadczenia.
  • Umowa zlecenie.
  • Wypłata za przepracowane godziny co 2 tygodnie.

Zainteresowany? Napisz lub zadzwoń!

praca@kocharz.pl

692 893 991

Kierowca eventowy

Szukamy osoby, która wesprze nasz zespół eventowy na stanowisku kierowcy / pomocy technicznej.

Obowiązki:

  • Prowadzenie samochodu firmowego (busa).
  • Pakowanie samochodu na eventy zgodnie z otrzymaną listą.
  • Rozładunek samochodu na miejscu realizacji eventu.
  • Prace pomocnicze / techniczne podczas realizacji eventu.
  • Rzetelne dbanie o stany magazynowe, zgłaszanie braków.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego.
  • Umiejętność załadunku i rozładunku towaru.
  • Komunikatywna znajomość j. polskiego.

  • Znajomość Wrocławia i umiejętność planowania tras.

Oferujemy:

  • Grafik dostosowany do Twoich potrzeb / dyspozycyjności – od 40 h do 160 h w miesiącu.

692 893 991

Porozmawiajmy!

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz obsługi cateringowej? A może zainteresowały Cię nasze przetwory? Napisz do nas!