fbpx

Catering na wesele, czyli co i jak serwujemy na ślubach?

Od słowa catering zawsze woleliśmy określenia mobilna restauracja, bo wierzymy, że każde danie podane podczas przyjęcia weselnego powinno zachwycać i zaskakiwać. Zarówno formą, ale też najlepszymi składnikami i najwyższą jakością. 

Nasza specjalność to gotowanie na świeżym powietrzu, dlatego catering od Kocharza to idealny wybór na wesela plenerowe. Stawialiśmy już kuchnię na łące, gotowaliśmy weselne dania na żywo pod gwiazdami i lubimy wspominać, że tam gdzie inni rezygnują, my podwijamy rękawy i zabieramy się do pracy.

Możliwości jest wiele, a naszą weselną ofertę cateringową możecie dowolnie modyfikować. W ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne weselne dania, wegetariańskie i wegańskie pozycje czy przystawki oparte na najlepszych produktach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na catering@kocharz.pl!

Dokąd możecie zamówić nasz catering na wesele?

Kocharz może przygotować dla Was catering ślubny i zorganizować wesele w wybranym przez Was miejscu, ogranicza Was tylko wyobraźnia. Jesteśmy w stanie nie tylko zbudować plenerową kuchnię i zaserwować w plenerze weselne dania, ale także postawić namiot, przyjęcie pod gołym niebem czy zbudować weselny parkiet.

Oprócz tego na stałe gotujemy w kilku zaprzyjaźnionych miejscach na terenie Dolnego Śląska i Wielkopolski:

Stale powiększamy bazę współpracujących obiektów i już wkrótce zaprezentujemy nowe lokalizacje na sezon 2024.

Wesela plenerowe w Winnicy Silensi

Nasze menu weselne

Wesele w stylu slow w Sudetach

Organizujemy śluby i wesela w sercu malowniczych Sudetów — tam, gdzie czas zwalnia, a natura niesie spokój.

Jesteśmy wyłącznym partnerem gastronomicznym Agro-Pustelnika, który dysponuje profesjonalnym zapleczem kuchennym. Na miejscu gotujemy z lokalnych produktów, często stawiając na kuchnię roślinną.

Sprawdź naszą ofertę weselną i zacznijmy planować Wasz wymarzony dzień.

Porozmawiajmy!

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz obsługi cateringowej? A może zainteresowały Cię nasze przetwory? Napisz do nas!