fbpx

Catering na imprezy firmowe, bankiety i konferencje

Na zimno, na ciepło, na słodko i na słono.

Nieważne czy w planach masz biurowe śniadanie, firmowe koktajl party czy ogromnego integracyjnego grilla dla całego zespołu. Catering na imprezy firmowe, koktajle i integracje to nasza specjalność. Podczas eventu możemy skupić się na zimnych przekąskach w stylu fingerfood lub postawić w plenerze mobilną kuchnię i gotować na żywo – ogranicza nas tylko wyobraźnia, a takie rozwiązanie pomaga nam osiągnąć najwyższą jakość jedzenia i nadaje każdemu wydarzeniu klimat, który Twoi Goście zapamiętają na długo.

Doświadczona i wykwalifikowana obsługa.

Nic nie dzieje się u nas przez przypadek – pracują dla nas tylko najlepsi kucharze i doświadczeni kelnerzy. Stały i wykwalifikowany zespół to ogromna wartość, ponieważ to jednocześnie pewność, że wszystko od serwisu napojów po wymianę talerzy odbędzie się dokładnie tak jak powinno.

Napisz nam, czego potrzebujesz!

Za nami kilkaset imprez firmowych i eventów i wiele tysięcy zaserwowanych dań i przekąsek. Współpracowaliśmy między innymi z wieloma firmami IT i globalnymi korporacjami, gotowaliśmy nawet dla Roberta Makłowicza. Jesteśmy z Wrocławia, ale realizujemy eventy na terenie całej Polski. 

Przyjmujemy rezerwacje na świąteczne spotkania firmowe 2023

 

Święta to dla nas przede wszystkim czas spotkań – tych z rodziną i bliskimi, ale także ze współpracownikami, czy Klientami. Niezależnie, czy planujecie duży firmowy bankiet czy kameralną kolację w gronie najbliższych współpracowników, Kocharz może towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym czasie!

Co w menu? W tym roku również nie mogło zabraknąć najlepszych lokalnych produktów od naszych zaufanych dostawców. Przygotujemy dla Was ręcznie lepione pierogi, konfitowaną kaczkę w sosie mandarynkowym, czy oryginalne Matjasy w kilku odsłonach.

Firmową wigilię możemy też przygotować w różnych odsłonach – w formie kolacji serwowanej, ciepłego i/lub zimnego bufetu czy koktajlu z przekąskami fingerfood. Na mniej formalne spotkania możemy zapewnić samo jedzenie z dowozem do biura.

 

Relizowaliśmy eventy m.in. dla:

Fingerfood

 

 Przykładowe menu sezonowe na event firmowy

Potrzebujesz cateringu fingerfood na spotkanie lub firmowy lunch?

Zamów gotowe zestawy bezpośrednio przez naszą stronę!

Porozmawiajmy!

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz obsługi cateringowej? A może zainteresowały Cię nasze przetwory? Napisz do nas!