fbpx

Event z widokiem na Ślężę

Winnica Silensi to malownicze widoki i idealne warunki do organizacji eventów firmowych. Zajmujemy się ich profesjonalną organizacją, aranżacją przestrzeni i obsługą cateringową – wszystko to w malowniczej Winnicy Silensi z kieliszkiem w ręku i widokiem na Ślężę.

 

Wyjątkowe miejsce na imprezę firmową

Zapewniamy transparentny namiot, strefę chillu, dostęp do całej infrastruktury Winnicy oraz gier plenerowych, obsługę kelnerską oraz elegancką zastawę. Winnica Silensi zadba o degustację win wraz ze zwiedzaniem winnicy. Twoje wydarzenie może przybrać różne formy – od bardziej oficjalnych spotkań, poprzez nieformalne koktajl party, aż po integracyjne grille.

Oprawa kulinarna na najwyższym poziomie

Wszystko przygotowujemy na miejscu w naszej letniej kuchni, w restauracyjnym standardzie. Możemy rozpalić naszego japońskiego grilla Konro, przygotować sezonowe przekąski fingerfood lub pełną kolację z serwisem. Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno małych, średnich i dużych firm – od start-upów po korporacje. Winnica Silensi to idealne miejsce dla tych, którzy chcą zorganizować niesztampowe spotkanie firmowe i integracyjne.

Masz pomysł na event firmowy?

Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu, aby porozmawiać o Twoim pomyśle na imprezę. Wspólnie stworzymy event, który poKOCHARZ.

Napisz do nas na eventy@kocharz.pl lub sprawdź naszą gotową ofertę poniżej.

Porozmawiajmy!

Organizujesz przyjęcie i potrzebujesz obsługi cateringowej? A może zainteresowały Cię nasze przetwory? Napisz do nas!